وب گوشا

استیکر مناسبتی ولادت امام رضا (ع) در تلگرام با لینک دانلود مستقیم

۱ مرداد ۱۳۹۷

با توجه به قرار گرفتن در دهه کرامت و نزدیکی ولادت با سعادت حضرت امام رضا (ع) بسیاری از افراد اقدام به ارسال پیام ها و تصاویر مرتبط و تبریک این عید بزرگ به دوستانشان در فضای مجازی می نمایند. تلگرام و نسخه های رسمی و غیر رسمی این پیام رسان نیز به عنوان یکی از پر مخاطب ترین شبکه های پیام رسانی، در ارسال تبریک ولادت امام رضا، نقش موثری دارد. به همین سبب در این بخش قصد داریم تا مجموعه ای از بسته ها و پک های استیکر مناسبتی ولادت امام رضا (ع) را در تلگرام معرفی و لینک دانلود مستقیم آنها را برای علاقه مندان ارائه دهیم.

دانلود استیکر مناسبتی ولادت امام رضا (ع)

استیکرهایی که در زیر لینک دانلود آنها قرار داده شده است با توجه به نزدیک شدن به ایام تولد امام رضا تهیه شده اند و علاقه مندان می توانند از طریق کلیک روی لینک های ارائه شده، به طور مستقیم اقدام به دریافت استیکر مناسبتی ولادت امام رضا در برنامه تلگرام نمایند. برای دریافت استیکر مناسبتی ولادت امام رضا (ع) می توانید روی لینک مورد نظر خود در زیر کلیک کرده و سپس از طریق گزینه Add Sticker اقدام به اضافه کردن پک مورد نظر به مجموعه استیکرهای خود در تلگرام نمایید.

لازم به ذکر است که ممکن است که به دلیل ایجاد برخی محدودیت ها، نتوان به طور مستقیم اقدام به دانلود استیکرها نمود. اگر چنین مشکلی برای شما پیش آمد، لینک بسته استیکر مورد نظر خود را کپی کرده و در خود پیام رسان تلگرام و در بخش Saved Messages وارد کنید. با کلیک روی لینک مربوطه می توانید پک استیکر ها را مشاهده کنید.

استیکر تولد امام رضا پک شماره ۱
استیکر تولد امام رضا پک شماره ۲
استیکر تولد امام رضا پک شماره ۳
استیکر تولد امام رضا پک شماره ۴
استیکر تولد امام رضا پک شماره ۵

استیکر ولادت امام رضا

برای دانلود استیکر مناسبتی ولادت امام رضا (ع) روی لینک های بالا کلیک کنید.

علاقه مندان به دریافت استیکرهای بیشتر و همچنین آموزش چگونگی ساخت استیکر می توانند از طریق لینک مربوطه به صفحه آموزش و دانلود استیکر تلگرام رفته و از این طریق اقدام به دریافت آموزش های لازم برای ساخت استیکر تلگرام و یا دانلود استیکرهای موجود در صفحه نمایند. همچنین کسانی که استیکرهای مرتبط با ولادت امام رضا (ع) را در تلگرام خود در مجموعه استیکرهای خود دارند، می توانند از طریق قسمت نظرات، لینک استیکرهای خود را ارائه داده تا دیگر کاربران نیز بتوانند از این استیکرها بهره مند شوند.